آفتاب هشتم

کارلو آنچلوتی خواستار خرید خامس رودریگز

۲۱ اسفند ۱۳۹۵

کارلو آنچلوتی خواستار خرید خامس رودریگز

کارلو آنچلوتی که در رئال مادرید ، خامس رودریگز را به سانتیاگو برنابئو آورد ، از بایرن مونیخ تقاضا کرده است شماره ۱۰ رئال مادرید را خریداری کنند.
به گزارش فوتبال جهان ، خامس رودریگز هافبک کلمبیایی باشگاه رئال مادرید امکان دارد که در تابستان به بایرن مونیخ بپیوندد.
مارکا می‌‌گوید منابع این روزنامه فهمیده ‌اند که سران بایرن مونیخ  احتمالا برای جذب این هافبک تلاش خواهند کرد. گرچه رودریگز بار‌ها از ماندن در رئال مادرید حرف زده است اما او دقایق کمی‌ بازی می‌‌کند. پیشنهاد آنچلوتی می‌‌تواند برای رودریگز جذاب باشد.
خامس بهترین بازی‌هایش را در رئال مادرید برای آنچلوتی انجام داده است و در مرکز زمین بایرن مونیخ می‌‌تواند بسیار بهتر عمل کند. هامس زیر نظر آنچلوتی ۴۶ بازی انجام داد که ۱۷ گل و ۱۸ پاس گل به همراه داشت.
رابطه مدیران مونیخی و مادریدی بد نیست و آنها در قضیه تونی کروس و ژابی آلونسو به خوبی‌ با هم مذاکره کردند. در مورد رودریگز ، مادرید احتمالا رقمی نزدیک ۸۰ میلیون یورو درخواست خواهد کرد که همان رقم خرید این کلمبیایی از موناکو است.
البته بایرن مونیخ تنها مشتری خامس نیست و منچستریونایتد هم نیم نگاهی‌ به خامس دارد. همچنین چلسی شرایط این هافبک را تحت نظر دارد. در تابستان یووه هم به دنبال وی بود که البته این  انتقال صورت نگرفت.