آفتاب هشتم

نمایشگاه «نقاشی‌خط» در مترو گالری ایستگاه شهید بهشتی(ره) | آفتاب هشتم

۲۸ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش آفتاب هشتم؛ مترو گالری ایستگاه شهید بهشتی(ره) میزبان آثار نقاشی‌خط هنرمند جوان، «زینب مرادی» است. این نمایشگاه با هدف نمایش آثار هنری هنرمندان جوان به منظور حمایت از آن ها و همچنین سوق دادن دوستداران هنر به بازدید از آثار نمایشگاهی و ارتقا و تقویت ذوق بصری افراد در این ایستگاه برپاست.


 


گفتنی است؛ «زینب مرادی» متولد ۱۳۶۶ است و دارای لیسانس الهیات ومعارف اسلامی از دانشگاه تهران می باشد.او در زمینه خوشنویسی و نقاشی خط به مدت ۴ سال است که فعالیت جدی داد و دوره های نقاشی‌خط را نزد استاد عظیم فلاح و خط مرآت را توسط استاد حمید مزین زاده تعلیم دیده است.


از سوابق برپایی نمایشگاه این هنرمند جوان می توان به نمایشگاه‌های « خط صبر»،« خط و رنگ»،« مهر زرین» و «صبر سبز» در فرهنگسراهای آفتاب، امید، خاوران و نمایشگاه‌های گروهی« رندان تشنه لب» در رواق هنری برج میلاد ،نمایشگاه نقاشیخط در فرهنگسرای خاوران، ،نمایشگاه« ارادت قلم» درسوگواره خیمه ها و نجواهای برج میلا، نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط درفرهنگسرای بهمن و نمایشگاه« بعدازتو» در دانشگاه تهران اشاره کرد.


وی همچنین در جشنواره ها شمسه ، تسنیم و نقش و مشق طی سال های ۹۳ تا ۹۵ موفق به کسب مقام شده است و برپایی چندین کارگاه هنری را با صورت موضوعی و مناسبتی در کارنامه هنری خود دارد.


علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از تاریخ ۲۷فروردین تا ۲۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۸ تا ۲۲ به مترو گالری ایستگاه متروی شهید بهشتی(ره) مراجعه کنند