آفتاب هشتم

ماسکرانو فصل بعد هم در بارسلونا خواهد بود

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

ماسکرانو فصل بعد هم در بارسلونا خواهد بود

رئیس کوچک می‌داند مانند سابق فرصت بازی پیدا نخواهد کرد اما ترجیح می‌دهد در سال جام جهانی در بارسا رقابت کند.
به گزارش فوتبال جهان ، خاویر ماسکرانو مدافع-هافبک آرژانتینی بارسلونا علی‌رغم اینکه در این فصل به نسبت فصول گذشته فرصت بازی کمتری نصیبش شد ، برنامه‌ای برای ترک آبی اناری‌ها آن هم در سال منتهی به جام جهانی روسیه ندارد.
به گزارش mundodeportivo، دوران ماسکرانو در بارسلونا به انتهای خودش نزدیک می‌شود و در این شکی نیست. رئیس کوچک که چند ماه دیگر ۳۳ سالگی خود را جشن می‌گیرد ، در فصول اخیر همواره یکی از بازیکنان کلیدی تیم بوده اما این فصل با آمدن ساموئل اومتیتی به خصوص زمانی که بارسا با سیستم ۴-۳-۳ بازی می‌کند ، فرصت کمتری برای بازی کردن پیدا می‌کند.
ماسکرانو که در تابستان قراردادش را به مدت سه فصل دیگر (تا سال ۲۰۱۹) تمدید کرد اما برنامه‌ای برای ترک بارسا حداقل در فصل آتی ندارد. حتی اگر بارسا طبق اخبار رسیده ، قصد به خدمت گرفتن یک مدافع میانی جدید را داشته باشد. ماسکی به خوبی می‌داند در سال منتهی به جام جهانی ، بازی کردن در یک لیگ ضعیف هر چند اگر درآمد فراوانی به همراه داشته باشد، شانس حضور در معتبرترین رقابت دنیای فوتبال را به شدت کاهش می‌دهد.
از سوی دیگر ، ماسکرانو همواره بازیکنی رقابت‌طلب بوده و هیچ گاه دست از تلاش برنمی‌دارد. نفوذ خوبی در رختکن و روی بازیکنان دارد و همچنان به کسب عناوین قهرمانی بیشتر با بارسلونا فکر می‌کند. دلیل مهم دیگر هم این است که جدایی از بارسا برای ماسکی آن هم پس از هفت فصل و در حالی که او به تازگی برای سومین بار پدر شده و رفتن به کشوری مثلا مانند چین، دردسرهای فراوانی به همراه خواهد داشت. بنابراین، ماسکرانو را حداقل برای یک فصل دیگر در بارسا خواهیم دید.