سلفی‌بگیران مجلس مایه تنفر ملت ایران هستند/ شهید محسن حججی قدرت و صلابت ایران را به نمایش گذاشت | اخبار بسیج و سپاه – آفتاب هشتم

آفتاب هشتم

سلفی‌بگیران مجلس مایه تنفر ملت ایران هستند/ شهید محسن حججی قدرت و صلابت ایران را به نمایش گذاشت | اخبار بسیج و سپاه

۲۳ مرداد ۱۳۹۶


به گزارش آفتاب هشتم؛ محسن عوضدخت معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار، وزارتخانه ها و ادارات وزارت کشور با اشاره به اینکه نقش اما(ره) در پیروزی انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: حضرت امام(ره) در انقلاب اسلامی از قیام سیدالشهداء (ع) بهره گرفت و امروز هم فرزند دلاور و شجاع امام(ره) “شهید محسن حججی” مدافع حرم با تبعیت از قیام سیدالشهداء به شهادت رسید.


وی گفت: شهید محسن حججی با توکل به پروردگار در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) توانست در برابر یزیدیان شمر زمانه با قدرت و شجاعت و صلابت مقابله و ایستادگی کند و امروز با شهادت خویش درس بزرگی برای فهم و درک و توجه بیشتر پیام عاشورا و اهداف قیام سیدالشهداء برای جوانان و مسلمانان هموار سازد.


معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار و وزارتخانه ها با اشاره به شهادت اقتدارآفرین شهید محسن حججی به دست داعشیان، خاطرنشان کرد: این شهادت مظلومانه پیام های بسیاری داشت از جمله پیام به جمعی از نمایندگان سلفی بگیر مجلس که عکس یادگاری آنان با دشمن ایران همه را به اعتراض و تنفر واداشت اما تصویر با صلابت شهید حججی دل همه آزادگان و دلدادگان حسینی را عاشورایی کرد.


عوضدخت اضافه کرد: تصویر دلیرانه محسن حججی در چنگال داعشیان مزدور و صهیونیسم و آمریکا به گونه ای است که هر ایرانی و میهن دوست را بی اختیار به تحسین وا می دارد و به سادگی نمی توان از کنار این موضوع عبور کرد چرا که فضای آن صحنه انسان را به یاد عبارت معروف “کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا” می اندازد.


وی عنوان داشت: امروز نمایندگان سلفی بگیر مجلس اگر هم پیش ملت ایران عذرخواهی کنند باز هم نماینده واقعی مردم نیستند بلکه نماینده و سفیر مردم و ملت ایران شهید حججی است که با صلابت و اقتدار خود عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و صحنه عاشورا را یک بار دیگر برای تاریخ زنده و به رخ جهانیان کشاند.


معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج اقشار در پایان تصریح کرد: ملت ایران برای استکبارستیزی و دفاع از مظلومین انقلاب کرده اند و تا پای جان در برابر تهدیدات دشمن ایستاده اند.