آفتاب هشتم

حمله تروریستی داعش به مجلس حماقت دشمن را نشان می‌دهد/ دست از آرمان‌های خود بر نمی‌داریم | اخبار بسیج و سپاه

۲۶ تیر ۱۳۹۶


به گزارش آفتاب هشتم؛ همسر حجت الاسلام مهدی تقوی شهید حادثه تروریستی مجلس در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی آفتاب هشتم، گفت: یکی از ویژگی های شهید حجت الاسلام تقوی این بود که خیلی پشتیبان ولایت فقیه بودند. ایشان همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بودند و در مسائل سیاسی یا اجتماعی به خصوص در مسئله سبک زندگی که اخیرا خود رهبر تاکید کردند توجه زیادی داشتند.


وی اضافه کرد: شهید تقوی همواره به نظرات رهبر معظم انقلاب توجه داشته و و در ان زمینه قدم برمی داشتند. اگر در طول مسیرش به سختی بر میخورد هیچ گاه کوتاهی نکرده و پیش می رفت تا به هدفش برسد.


همسر حجت الاسلام تقوی افزود: همسرم انسان بسیار سخت کوشی بودند و همیشه پشتیبان ولایت فقیه بودند و معتقد بودند که باید فکر ایشان را بخوانیم و فقط منتظر نباشیم که ایشان چیزی بگوید و ما ان را انجام دهیم. لذا باید همیشه امادگی این را داشته باشیم که که با نظرات ایشان اشنا باشیم و حدس بزنیم و حواسمان باشد که ایشان در فکرشان چه چیزی است و آنها را عملی کنیم چون رهبر معظم انقلاب خیلی ملاحظه مردم را می کند و خیلی دیر دستوری را می دهند.


وی با اشاره به اینکه امنیت امروزمان را مدیون امام زمان(عج) هستیم که ما را از همه بلایا حفظ می کند، خاطرنشان کرد: اگر مقام معظم رهبری نبودند و تدابیر عالی و به موقع برای مردم، مسئولین، سپاه وارتش نمی گرفتند و راهنمایی همه جانبه نمی کردند مطمئنا دشمن به ما نفوذ زیادی می کرد. اگرچه ما نیز مدیون خون شهدا هستیم مخصوصا شهدای جنگ دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم که امروز در سوریه و عراق می جنگند و امنیت را برای کشور ما برقرار می کنند.


همسر شهید حادثه تروریستی مجلس در پایان گفت: حمله تروریستی داعش به مجلس نه تنها باعث شد آرمان ها و ارزش های انقلابی مردم ایران افزایش پیدا کند بلکه هر چقدر این اتفاق ها در کشور بیشتر شود خون این شهیدان درخت این انقلاب را آبیاری می کند. مردم ما هیچ وقت از آرمان هایشان کوتاه نخواهند آمد و در واقع می توان گفت که این حمله تروریستی حماقت دشمن را نشان می دهد و هر چقدر بخواهند سرسخت تر با ما مقابله کند مردم ما نیز محکمتر و با استقامت بیشتری در جلوی ان ها می ایستند.