آفتاب هشتم

انهدام باند بزرگ جعل ویزای عراق در ایام اربعین | آفتاب هشتم

۹ آبان ۱۳۹۶


به گزارش آفتاب هشتم، وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای از انهدام باند بزرگ جعل ویزای کشور عراق در ایام اربعین توسط سربازان گمنام امام زمان خبر داد و به زائران هشدار داد تا از مبادی اصلی نسبت به صدور ویزا اقدام کنند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)

ضمن عرض تسلیت ایام عزای اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و آرزوی توفیق و سلامتی برای زائرین محترم اربعین حسینی به استحضار می‌رساند با عنایت به زیر ضربه قرار گرفتن کیس بزرگ جعل ویزای کشور عراق و تقارن آن با راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در کربلای معلی، برای برخی از زائرین محترم پرسش و ابهام پیرامون جعلی یا اصلی بودن ویزای خود به وجود آمده است . اقدام به موقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مانع توزیع این ویزاهای جعلی شده و به شکل عمومی جای نگرانی برای زائرین محترم وجود ندارد.

یادآوری می نماید تمایل به اخذ ویزا از مبادی غیر رسمی با انگیزه تسریع در روند دریافت ویزا و یا پرداخت هزینه کمتر، زمینه را برای فعالیت باندهای سودجو و جاعل ، فراهم کرده و موجب بروز مشکلات عدیده برای زائرین محترم می گردد . اقدام به موقع برای دریافت ویزا ، مراجعه به مبادی رسمی و انجام مراحل قانونی ، باعث اطمینان و آرامش خاطر زائرین محترم و جلوگیری از سوء استفاده باندهای متخلف خواهد شد. همچون گذشته از زائرین محترم انتظار می رود ضمن حفظ هوشیاری کامل خود در طول این سفر معنوی ، به اطلاعیه های مبادی ذیربط توجه کامل داشته باشند.

ستاد خبری وزارت اطلاعات